середа, 8 жовтня 2014 р.

Акція під Генпрокуратурою 9 жовтня: ошукані вкладники Терра Банку вимагають припинити мародерство і повернути вкрадене

Ошукані державою громадяни 9 жовтня о 10:00 збираються під будівлею Генеральної прокуратури (Київ, вул. Різницька 13/15), аби вимагати притягнення до відповідальності злочинців, які відкрили проти України другий фронт.

В час, коли війна на сході потребує максимальної мобілізованості, відповідальності та законності, проти українців фактично відкрито другий фронт. Користуючись беззаконням, продажністю державних посадовців, бездіяльністю правоохоронних органів, суб’єкти фінансового ринку грабують найменш захищених громадян – сім’ї воїнів АТО, пенсіонерів та важко хворих. Вкрадені гроші банкіри-мародери скеровують терористам. Ошукані банкірами-мародерами громадяни глибоко обурені тим, що держава, яка має відповідати перед кожним з них згідно Конституції, не здатна захистити елементарні права та закони, а державні посадовці брешуть і потурають крупним злочинцям. За поцуплену сотню гривень дрібного злодія кидають за грати, а за вкрадені сотні мільйонів – нема покарання! 

Так, жертвами шахрайства Терра Банку, одним з власників якого є регіонал Максим Луцький, кум екс-міністра Табачника, стали батьки загиблого воїна АТО з міста Комсомольськ. Зафіксовані інші факти грабунку банкірами-мародерами сімей військовослужбовців, які воюють на сході. Багатодітна матір з Кривого Рогу позбавлена можливості вилікувати свою важко-хвору дитину, адже ті ж власники Терра Банку вкрали гроші, призначені для лікування за кордоном. Студентів, викладачів та інших працівників Національного авіаційного університету примусово – за наказом проректора Максима Луцького зробили клієнтами його банку і лишили без стипендій та зарплат. Грабування клієнтів Терра Банку відбувалося цинічно і неприкрито – під пильним «наглядом» Національного Банку України.

Виникає питання: для чого НБУ видає ліцензії банкам, які створені для відмивання коштів? Яку персональну відповідальність несуть посадовці Нацбанку за власну бездіяльність, яка веде до національної катастрофи?  

Міністр Фінансів Олександр Шлапак 7 жовтня повідомив, що держава не має ресурсів, аби виконати зобов’язання перед ошуканими клієнтами банківських установ. «У Фонду гарантування коштів нині немає» – заявив він з трибуни Верховної Ради. 

Ошукані клієнти Терра Банку переходять до рішучих дій. Ініціативні групи клієнтів Терра Банку закликають приєднатися до мітингу ошуканих громадян, який відбудеться під стінами Генеральної Прокуратури України. 

Серед вимог до Генерального прокурора: 
- Арешт майна власників Терра Банку – Максима Луцького і Сергія Клименка 
- Заборона особам, винним у розкраданні банку, виїзду за кордон. 
- Прискорення процедури повернення вкрадених коштів. 

О 10:30 планується передача колективної заяви до Генпрокурора і брифінг.
Адреса акції: Київ, вул. Різницька, 13/15

---------------------
Запрошуємо до висвітлення події ЗМІ та інтернет-видання.
Контакти ініціативної групи: 
vkladnykyterra@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар